1. TÜBİSAD ve Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) ortaklığı ile Avrupa Birliği İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Sektörel Operasyonel Programı (İKG SOP) “VOC TEST Merkezleri – III Hibe Programı” kapsamındaki “Dijitalleşme Çağında Geleceğin Meslekleri İçin Yeni Ufuklar” projemizin farkındalık faaliyetleri için 30 Kasım 2022 tarihinde yerel etkinlik gerçekleştirilecektir. Etkinlik programı ve kayıt için tıklayınız.

2. Bilişim Sanayicileri Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ortaklığı ile Avrupa Birliği İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Sektörel Operasyonel Programı (İKG SOP) “VOC TEST Merkezleri – III Hibe Programı” kapsamında desteklenen “New Horizons for Future Occupations in the Digitalization Era” (Dijitalleşme Çağında Geleceğin Meslekleri İçin Yeni Ufuklar) Projemizin kapanış konferansı, 20 Aralık 2023 10:00-12:00 tarihinde yapılacaktır. Etkinlik programı ve kayıt için tıklayınız.

3. BASIN BÜLTENİ: Dijitalleşme Çağında Geleceğin Meslekleri İçin Yeni Ufuklar projesinin kapanış konferansı gerçekleşti. Basın bültenine ulaşmak için tıklayınız.